Header

7 stycznia 2014

Plany, plany, plany...

Zaczynamy kolejny rok, więc wypada zrobić wpis noworoczny. Będą zmiany, niektóre kosmetyczne, niektóre trochę większe, mam nadzieję, że wszystkie na lepsze.

Na samym początku chciałbym życzyć wszystkim czytelnikom Petrolheads.pl wszystkiego najlepszego w roku 2014, spełnienia marzeń – tych motoryzacyjnych i tych niezwiązanych z czterema kółkami, żebyście zawsze szczęśliwie docierali do celów Waszych podróży i nie zasilali przy tym budżetu państwa w zamian za wątpliwej jakości fotkę. Aby benzyna była tania jak w Wenezueli, a samochody na ulicach jak supercary w Dubaju. Jak najmniej idiotów na drogach, a jak najwięcej życzliwych i pomocnych zapaleńców, takich jak Wy. Żeby ten rok był dużo lepszy od wszystkich poprzednich! Sobie życzę przede wszystkim wytrwałości i systematyczności, lepszej organizacji czasu i doby trwającej 48 godzin. Dobrze byłoby zrealizować choć część projektów, które mam w głowie oraz odwiedzić chociaż połowę wydarzeń motoryzacyjnych, które chciałbym odwiedzić.

W nowym roku mam zamiar uruchomić nowy dział bloga: „Inżynieria”, w którym będę pisał o tym, na czym znam się najlepiej, czyli o zagadnieniach technicznych budowy i projektowania samochodów. W końcu w tym kierunku kształciłem się, więc dlaczego nie podzielić się swoją wiedzą z innymi? Mam już kilka pomysłów na wpisy, jednak jeśli jakieś elementy i zespoły aut budzą Wasze szczególne zainteresowanie – piszcie śmiało! Postaram się rozwinąć dane zagadnienie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Planuję także poszerzyć dział testów i nawiązać kilka interesujących współpracy, które zaowocują wpisami oraz będę rozwijał się fotograficznie, dzięki czemu, mam nadzieję, będzie na czym zawiesić oko. Mam pomysł na jeszcze jeden dział, ale o nim aktualnie cicho sza!

W ubiegłym roku dużo zmieniło się w moim życiu prywatnym, 2013 był lekko wariacki i mało zorganizowany. Niedługo dowiecie się o wszystkim, bo chciałbym dać się Wam lepiej poznać i to będzie kolejna zmiana na Petrolhedsach. Pomimo tego, że w dalszym ciągu będzie to blog motoryzacyjny, to teraz będzie on bardziej osobisty.

Oczywiście będą też małe zmiany wizualne, może lekko odświeży się szablon, ale nie obiecuję. Na pewno w przyszłość patrzę z optymizmem. Czuję, że rok 2014 będzie rokiem rozwoju, osobistego i blogowego, czego sobie i Wam życzę!

2 komentarze:

  1. w takim razie czekamy za nowym blogiem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekamy... To miejsce bardzo lubię. Mam nadzieję, że mogę dodać go do agregatora: http://blogioniezwyklychsamochodach.blogspot.com/. Łatwiej będzie mi tutaj wrócić.

    OdpowiedzUsuń