Header

22 stycznia 2013

KONKURS!!!

Nie zrobiłem jakiegoś wielkiego podsumowania roku 2012, ale można zobaczyć, że najpopularniejszym wpisem na blogu, w roku 2012, była recenzja polskiej edycji kwartalnika ramp. Skoro wszyscy tak interesują się tym wydawnictwem, postanowiłem przygotować dla Was mały konkurs, w którym nagrodą będzie egzemplarz polskiej edycji kwartalnika ramp, wydanie 3 - zima 2013, z okładką w wersji limitowanej!


Aby wziąć udział w konkursie trzeba:
1. Być fanem profilu Petrolheads-Blog na Facebook'u.


2. Udostępnić publicznie informację o wpisie konkursowym na swoim FB. Informacja dostępna tu: LINK.

3. Napisać maila na adres: petrolheads.blog@gmail.com, w którym podacie swoje imię i nazwisko oraz zaproponujecie ciekawy test/recenzję, które chcielibyście przeczytać na blogu.

Wygrywa najciekawszy pomysł!


Regulamin:
1. Konkurs trwa od 22.01.2013 do 3.02.2013 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 5.02.2013 roku na stronie http://petrolheads-blog.blogspot.com/.
2. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie 3 punkty opisane w tym poście.
4. Dane uczestników konkursu służą jedynie przeprowadzeniu konkursu, nie są nikomu ujawniane, a po wyłonieniu zwycięzcy zostaną skasowane.
5. Nagrodą jest egzemplarz polskiej edycji kwartalnika ramp - wydanie 3 - zima 2013, z limitowaną edycją okładki, ufundowany przez właściciela Petrolheads-blog.pl.
6. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu, dodatkowo zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej przez e-mail, na adres z którego zostało wysłane zgłoszenie.
7. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy listem poleconym do siedmiu dni roboczych od otrzymania  wiadomości zwrotnej zawierającej dane adresowe.
8. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników, wybrana zostanie kolejna osoba.

POWODZENIA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz