Header

1 września 2013

Konkurs Ferrari!

Uwaga, ogłaszam konkurs!

Z pewnością ucieszy on wszystkich fanów motoryzacji z pod znaku czarnego, brykającego konika. Do wygrania fantastyczny album "Ferrari - włoska legenda" autorstwa Roberto Bonetto. Piękne zdjęcia i krótka charakterystyka 35 modeli, począwszy od Auto Avio Costruzioni 815 z 1940 roku, na Ferrari FF skończywszy. Oto kilka zdjęć nagrody:

Dodatkowo, do albumu dorzucę mały gadżet od Petrolheads.pl, a jeśli konkurs będzie cieszył się dużym zainteresowaniem, nie wykluczam, że nagród będzie więcej!


Aby wziąć udział w konkursie trzeba:
1. Być fanem profilu Petrolheads-Blog na Facebook'u.

2. Udostępnić publicznie informację o wpisie konkursowym na swoim FB. Informacja dostępna tu: LINK.

3. Zaproponować nazwę dla nowego supercara Ferrari, żeby nie powtórzyły się kwiatki w stylu "Ferrari LaFerrari". Propozycje wpisujcie w komentarzach na blogu pod tą notką, albo na funpage'u pod wpisem o konkursie!

Losowanie nagród i ogłoszenie wyników odbędzie się w moje imieniny, 10.09.2013 ;)


Regulamin:
1. Konkurs trwa od 01.09.2013 do 9.09.2013 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone 10.09.2013 roku na stronie http://petrolheads.pl/.
2. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje niniejszy regulamin.
3. Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić wszystkie 3 punkty opisane w tym poście.
4. Dane uczestników konkursu służą jedynie przeprowadzeniu konkursu, nie są nikomu ujawniane, a po wyłonieniu zwycięzców zostaną skasowane.
5. Nagrodą jest egzemplarz albumu "Ferrari - włoska legenda", ufundowany przez właściciela Petrolheads.pl oraz nagrody niespodzianki.
6. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu, jednocześnie uczestnicy akceptują fakt, że w przypadku wygranej zostanie ujawnione ich imię i nazwisko.
7. Po opublikowaniu listy zwycięzców, oczekuję na przesłanie maila z danymi adresowymi koniecznymi do wysyłki nagrody.
8. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników, wybrana zostanie kolejna osoba.
9. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom listami poleconymi do siedmiu dni roboczych od otrzymania  wiadomości zwrotnych, zawierających dane adresowe.

POWODZENIA!

1 komentarz: